Polecane obiekty:

Hilton Gdańsk

Hotel Hilton Gdańsk
Gdańsk
Hotel, SPA & Wellness
Cena: od 320,00 PLN

Mercure Hevelius

Hotel Hevelius Gdańsk
Gdańsk
Hotel, SPA & Wellness
Cena: od 260,00 PLN

Qubus Gdańsk

Hotel Qubus Gdańsk
Gdańsk
Hotel, SPA & Wellness
Cena: od 182,00 PLN

Holland House

Holland House Residence
Gdańsk
Hotel
Cena: od 305,00 PLN

Hotel Wolne Miasto

Hotel Wolne Miasto Gdańsk
Gdańsk
Hotel
Cena: od 210,00 PLN

Hotel Parnas

Hotel Parnas
Gdańsk
Hotel
Cena: od 210,00 PLN

Oferty specjalne

Hotel Mercure Hevelius
Hotel Hevelius Gdańsk - Galeria, Zdjęcia
Gdańsk, ul. Jana Heweliusza 22
Tel.: 58 321 00 00

Cena od: 260,00 PLNPołożenie
Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w czerwcu 2009 roku kompletna modernizacja wnętrz Hotelu Mercure Hevelius została zakończona. Nowocześnie zaprojektowane i urządzone wnętrza stworzono by spełnić oczekiwania komfortu, unikalnego stylu i elegancji. Najczęściej wybierany przez podróżujących Hotel, otacza opieką gości w samym centrum miejskich wydarzeń, o krok od Starego Miasta, w odległości 500m od Dworca PKP i 15 km od portu lotniczego. Hotel znajduje się vis a vis miejskiego terminala odpraw lotniczych., oferuje także usługę transferu na lotnisko. Nasi goście mogą zachwycać się widokiem Gdańskiej Starówki lub historycznej Stoczni Gdańskiej.
 

Zakwaterowanie
Oferujemy 281 pokoi, w tym:
- 6 apartamentów z podwójnym łóżkiem,
- 146 pokoje dla 1 lub 2 osób typu standard z szerokim łóżkiem typu Queen,
- 18 pokoi typu standard z 1 łóżkiem,
- 87 pokoi dwuosobowych typu standard z dwoma pojedynczymi łóżkami,
- 24 pokoje dla 1 lub 2 osób typu Privilege z szerokim łóżkiem typu Queen.
 

Gastronomia
Tętno hotelowego życia najpełniej można odczuć w nowym barze usytuowanym w Lobby hotelu. Nowoczesny wystrój, wygodne fotele klubowe, obszerny bar otoczony miejscami do siedzenia i łagodne oświetlenie sprzyjają swobodzie i relaksowi. Lobby Bar to esencja wyjątkowego charakteru Mercure Hevelius. Położony w centrum hotelowych wydarzeń, bogato zaopatrzony w alkohole z całego świata, jest naturalnym punktem spotkań biznesowych i towarzyskich.

 
SPA & Wellness
Zapraszamy do nowo otwartego centrum fitness gdzie do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesną salę, w pełni wyposażoną w wysokiej klasy sprzęt treningowy.
 
 
Centrum Konferencyjne
Hotel jest także popularnym miejscem spotkań biznesowych. Nowoczesne centrum konferencyjne jest wyposażone w najnowszej generacji system prezentacji i nagłośnienia. W swojej ofercie posiada 9 wygodnych i funkcjonalnych sal o unikalnej aranżacji wnętrz, z których największa może pomieścić maksymalnie 250 osób. Doświadczona kadra zapewni wszechstronna pomoc przy organizacji kameralnych spotkań, szkoleń, zjazdów integracyjnych oraz dużych konferencji i bankietów.

 
Cennik
Zapraszamy bezpośrednio na stronę hotelu w serwisie Booking.com w celu sprawdzenia dostępności i cen.
Hotel Hevelius Gdańsk - sprawdź ceny

BOOKING.COM to:
1. Lider
Lider na europejskim rynku rezerwacji hoteli online (pod względem sprzedanych nocy hotelowych). Każdego miesiąca strona odwiedzana jest przez przeszło 30 milionów osób, które podróżują zarówno służbowo, jak i dla przyjemności.

2. Niskie ceny

Dzięki pozycji lidera Booking.com oferuje zakwaterowanie po bardzo konkurencyjnych cenach w hotelach znajdujących się zarówno w dużych miastach, jak i w regionalnych ośrodkach turystycznych. Współpracuje z obiektami hotelowymi wszelkiego typu: od małych hoteli rodzinnych po znane i luksusowe sieci hotelowe.

3. Bezpłatne dokonywanie rezerwacji
Dokonanie rezerwacji za pośrednictwem Booking.com jest bezpłatne. Booking.com nie pobiera dodatkowo żadnych opłat rezerwacyjnych, administracyjnych ani opłat za anulowanie rezerwacji.

4. Bezpieczeństwo
System rezerwacyjny jest bezpieczny, a dane z Państwa karty kredytowej zostaną zaszyfrowane. Gwarantuje Gościom zachowanie prywatności. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji, prosimy sprawdzić część „Ochrona prywatności” na stronie głównej serwisu Booking.com.

 
Lokalizacja
Galeria